![74ο ΣΥΝΕΔΡΙΟ ΤΗΣ ΕΛΛΗΝΙΚΗΣ ΕΤΑΙΡΕΙΑΣ ΧΕΙΡΟΥΡΓΙΚΗΣ ΟΡΘΟΠΑΙΔΙΚΗΣ & ΤΡΑΥΜΑΤΟΛΟΓΙΑΣ, 2018](http://nsorthopaedics.gr/wp-content/uploads/2018/10/EEXOT-2018-pic2.jpg)
Συμμετοχή στο Πανελλήνιο Συνέδριο Ορθοπαιδικής, που διεξάχθηκε στην Αθήνα, με δύο ομιλίες. Η μια αφορούσε την αντιμετώπιση της παιδικής σκολίωσης και η άλλη την προετοιμασία των συνάδελφων για τις εξετάσεις της Ευρωπαϊκής Ορθοπαιδικής Εταιρείας. Η διοργάνωση ήταν εξαιρετική και τα θέματα που καλύφθηκαν ποικίλα και με πολύ ενδιαφέρον. Πολλά συγχαρητήρια στον πρόεδρο της ΕΕΧΟΤ κ. […]
Διαβάστε περισσότερα...